Ostoskori

Erikoistarjoukset koirille

171 tuotetta
171 tuotetta
171 tuotetta
product items have been changed
65,49 €
5,46 € / kg
62,22 €
Not Rated
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-3.27%
yksittäin
121,98 €
117,99 €
4,92 € / kg
Rating: 3/5(95)

Etusi

Aktivoi zooplus Relax ja säästä 5% joka kerta
Yli 10 miljoonaa asiakasta luottaa meihin
Yli 8000 tuotetta, joista valita
10 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.49%
yksittäin
119,98 €
116,99 €
4,87 € / kg
111,14 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
-7.05%
yksittäin
27,96 €
25,99 €
6,50 € / kg
24,69 €
Rating: 4.1/5(350)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
6,99 €
6,99 € / kg
6,64 €
Rating: 4.1/5(350)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.67%
yksittäin
63,98 €
60,99 €
2,18 € / kg
57,94 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.27%
yksittäin
69,98 €
66,99 €
2,39 € / kg
63,64 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.27%
yksittäin
69,98 €
66,99 €
2,39 € / kg
63,64 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.4%
yksittäin
67,98 €
64,99 €
2,32 € / kg
61,74 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-3.56%
yksittäin
83,98 €
80,99 €
3,37 € / kg
76,94 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-3.56%
yksittäin
83,98 €
80,99 €
3,37 € / kg
76,94 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
-6.58%
yksittäin
29,96 €
27,99 €
7,00 € / kg
26,59 €
Rating: 4.2/5(140)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
68,99 €
5,75 € / kg
65,54 €
Rating: 4.2/5(140)
zooplus Relax
Tarjous päättyy pian+ 12,7 kg
Taste of the Wild Ancient Mountain muinaisviljalla, paahdettu lammasresepti. Pakkauksessa maisema, lampaita ja susia.
3 vaihtoehtoa
-33.51%
yksittäin
272,97 €
181,49 €
4,76 € / kg
Rating: 5/5(1)
4 vaihtoehtoa
-0.73%
yksittäin
135,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 1/5(1)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
25,99 €
8,66 € / kg
Rating: 1/5(1)
4 vaihtoehtoa
67,99 €
5,67 € / kg
64,59 €
Rating: 1/5(1)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-0.72%
yksittäin
137,98 €
136,99 €
5,71 € / kg
Rating: 4.5/5(11)
5 vaihtoehtoa
-1.54%
yksittäin
128,98 €
126,99 €
5,29 € / kg
Rating: 4.5/5(11)
5 vaihtoehtoa
-1.75%
yksittäin
113,98 €
111,99 €
4,67 € / kg
Rating: 4.5/5(11)
Tarjous päättyy pianKaupan päälle!
6 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pianKaupan päälle!
6 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pian+ 11,4 kg
Taste of the Wild PREY Turkey Formula koirille. Rajoitetun ainesosan ruokavalio. Pakkaus, jossa kalkkunakuva.
3 vaihtoehtoa
-33.51%
yksittäin
269,97 €
179,49 €
5,25 € / kg
Rating: 3/5(1)
2 vaihtoehtoa
OVH*
54,00 €
51,99 €
5,20 € / kg
49,39 €
Rating: 5/5(2)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-1.91%
yksittäin
103,98 €
101,99 €
5,10 € / kg
96,89 €
Rating: 5/5(2)
zooplus Relax
+ 2,4 kg
2 vaihtoehtoa
-16.67%
yksittäin
75,59 €
62,99 €
4,37 € / kg
Rating: 3.5/5(22)
14 vaihtoehtoa
-3.18%
yksittäin
219,98 €
212,99 €
8,87 € / kg
202,34 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.01%
yksittäin
196,98 €
194,99 €
8,12 € / kg
185,24 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.32%
yksittäin
150,98 €
148,99 €
12,42 € / kg
141,54 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.02%
yksittäin
195,98 €
193,99 €
8,08 € / kg
184,29 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Medium Adult 1+ Everyday Nutrition, kana pääraaka-aineena, korkea proteiinipitoisuus, ilman väriaineita, 14 kg pakkaus.
5 vaihtoehtoa
-12.19%
yksittäin
67,18 €
58,99 €
4,78 € / kg
Rating: 4.7/5(112)
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Medium Adult 1+ Everyday Nutrition, kana pääraaka-aineena, korkea proteiinipitoisuus, ilman väriaineita, 14 kg pakkaus.
5 vaihtoehtoa
-11.43%
yksittäin
71,68 €
63,49 €
5,14 € / kg
Rating: 4.7/5(112)
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Large Athletic Adult 2+, Everyday Nutrition, 14 kg, korkea proteiinipitoisuus ja kana pääraaka-aineena. Tukee nivelten terveyttä.
3 vaihtoehtoa
-10.82%
yksittäin
75,68 €
67,49 €
5,43 € / kg
Rating: 4.6/5(70)
-16.78%
norm.
58,99 €
49,09 €
4,09 € / kg
Rating: 4.6/5(52)
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 4.6/5(803)
zooplus Relax
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
6,99 €
6,99 € / kg
6,64 €
Rating: 4.6/5(803)
zooplus Relax
OVH*
54,00 €
51,99 €
5,20 € / kg
49,39 €
Rating: 5/5(2)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
-3.5%
yksittäin
113,98 €
109,99 €
4,58 € / kg
104,49 €
Rating: 4.1/5(350)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
56,99 €
4,75 € / kg
54,14 €
Rating: 4.1/5(350)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.98%
yksittäin
59,98 €
56,99 €
2,04 € / kg
54,14 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-3.94%
yksittäin
75,98 €
72,99 €
2,61 € / kg
69,34 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.67%
yksittäin
63,98 €
60,99 €
2,18 € / kg
57,94 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-4.15%
yksittäin
71,98 €
68,99 €
2,46 € / kg
65,54 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
61,49 €
5,12 € / kg
58,42 €
Rating: 4/5(73)
zooplus Relax
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
-2.98%
yksittäin
49,98 €
48,49 €
8,08 € / kg
46,07 €
Rating: 4/5(73)
zooplus Relax
-0.76%
yksittäin
130,98 €
129,99 €
5,42 € / kg
123,49 €
Not Rated
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.49%
yksittäin
119,98 €
116,99 €
4,87 € / kg
111,14 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
Tarjous päättyy pian+ 12,7 kg
Taste of the Wild Ancient Mountain muinaisviljalla, paahdettu lammasresepti. Pakkauksessa maisema, lampaita ja susia.
3 vaihtoehtoa
-33.51%
yksittäin
269,97 €
179,49 €
4,71 € / kg
Rating: 5/5(1)
Tarjous päättyy pian+ 12,7 kg
Taste of the Wild Ancient Mountain muinaisviljalla, paahdettu lammasresepti. Pakkauksessa maisema, lampaita ja susia.
3 vaihtoehtoa
-33.52%
yksittäin
260,97 €
173,49 €
4,55 € / kg
Rating: 5/5(1)
Tarjous päättyy pian+ 2 / 3 kg!
Advance Active Defense Sensitive Care Medium-Maxi +10kg, prebiootteja, probiootteja ja kuituja. Terveelle mikroflooralle. 14 kg pakkaus.
2 vaihtoehtoa
-14.4%
norm.
74,99 €
64,19 €
4,59 € / kg
Rating: 5/5(7)
Tarjous päättyy pian+ 2 / 3 kg!
Advance Active Defense Sensitive Care Medium-Maxi +10kg, prebiootteja, probiootteja ja kuituja. Terveelle mikroflooralle. 14 kg pakkaus.
2 vaihtoehtoa
-16.78%
norm.
77,49 €
64,49 €
3,58 € / kg
Rating: 5/5(7)
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.2/5(140)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pianKaupan päälle!
6 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pianKaupan päälle!
6 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pianKaupan päälle!
6 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pian+ 11,4 kg
Taste of the Wild PREY Turkey Formula koirille. Rajoitetun ainesosan ruokavalio. Pakkaus, jossa kalkkunakuva.
3 vaihtoehtoa
-33.5%
yksittäin
299,97 €
199,49 €
5,83 € / kg
Rating: 3/5(1)
Tarjous päättyy pian+ 11,4 kg
Taste of the Wild PREY Turkey Formula koirille. Rajoitetun ainesosan ruokavalio. Pakkaus, jossa kalkkunakuva.
3 vaihtoehtoa
-33.5%
yksittäin
290,97 €
193,49 €
5,66 € / kg
Rating: 3/5(1)
+ 3 kg
3 vaihtoehtoa
-17.93%
yksittäin
111,48 €
91,49 €
4,82 € / kg
Rating: 4.9/5(8)
14 vaihtoehtoa
-0.45%
yksittäin
217,98 €
216,99 €
10,85 € / kg
206,14 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.02%
yksittäin
195,98 €
193,99 €
9,70 € / kg
184,29 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-0.9%
yksittäin
219,98 €
217,99 €
9,08 € / kg
207,09 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.14%
yksittäin
173,98 €
171,99 €
7,17 € / kg
163,39 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Medium Adult 1+ Everyday Nutrition, kana pääraaka-aineena, korkea proteiinipitoisuus, ilman väriaineita, 14 kg pakkaus.
5 vaihtoehtoa
-12.01%
yksittäin
68,18 €
59,99 €
4,86 € / kg
Rating: 4.7/5(112)
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Medium Adult 1+ Everyday Nutrition, kana pääraaka-aineena, korkea proteiinipitoisuus, ilman väriaineita, 14 kg pakkaus.
5 vaihtoehtoa
-9.67%
yksittäin
84,68 €
76,49 €
5,33 € / kg
Rating: 4.7/5(112)
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Large Athletic Adult 2+, Everyday Nutrition, 14 kg, korkea proteiinipitoisuus ja kana pääraaka-aineena. Tukee nivelten terveyttä.
3 vaihtoehtoa
-8.84%
yksittäin
92,68 €
84,49 €
6,80 € / kg
Rating: 4.6/5(70)
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Large Athletic Adult 2+, Everyday Nutrition, 14 kg, korkea proteiinipitoisuus ja kana pääraaka-aineena. Tukee nivelten terveyttä.
3 vaihtoehtoa
-11.84%
yksittäin
69,18 €
60,99 €
4,91 € / kg
Rating: 4.6/5(70)
Tarjous päättyy pian+ 2 kg
IAMS Sensitive Digestion kalkkunalla, 80 % eläinproteiinia, helposti sulava, koirille yli 1 v, 100 % tasapainoinen ravinto, ilman vehnää, keinotekoisia lisäaineita tai GMO:ta, 12 kg pakkaus.
3 vaihtoehtoa
-16.8%
norm.
37,49 €
31,19 €
2,60 € / kg
Rating: 5/5(3)
Tarjous päättyy pian+ 2 kg
IAMS Sensitive Digestion kalkkunalla, 80 % eläinproteiinia, helposti sulava, koirille yli 1 v, 100 % tasapainoinen ravinto, ilman vehnää, keinotekoisia lisäaineita tai GMO:ta, 12 kg pakkaus.
3 vaihtoehtoa
-16.71%
norm.
39,49 €
32,89 €
2,74 € / kg
Rating: 5/5(3)
-16.78%
norm.
58,99 €
49,09 €
4,09 € / kg
Rating: 4.6/5(52)
-1.91%
yksittäin
103,98 €
101,99 €
5,10 € / kg
96,89 €
Rating: 5/5(2)
zooplus Relax
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
62,99 €
5,25 € / kg
59,84 €
Rating: 4.6/5(803)
zooplus Relax
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
-7.05%
yksittäin
27,96 €
25,99 €
6,50 € / kg
24,69 €
Rating: 4.6/5(803)
zooplus Relax
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
24,99 €
8,33 € / kg
23,74 €
Rating: 4/5(73)
zooplus Relax
zooplussan valinta
4 vaihtoehtoa
-0.81%
yksittäin
122,98 €
121,99 €
5,08 € / kg
115,89 €
Rating: 4/5(73)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-3.56%
yksittäin
83,98 €
80,99 €
3,37 € / kg
76,94 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
zooplussan valinta
12 vaihtoehtoa
-3.56%
yksittäin
83,98 €
80,99 €
3,37 € / kg
76,94 €
Rating: 4.2/5(477)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-1.28%
yksittäin
154,98 €
152,99 €
6,37 € / kg
Rating: 4.5/5(11)
5 vaihtoehtoa
-1.49%
yksittäin
133,98 €
131,99 €
5,50 € / kg
Rating: 4.5/5(11)
10 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 3/5(95)
zooplus Relax
10 vaihtoehtoa
-2.49%
yksittäin
119,98 €
116,99 €
4,87 € / kg
Rating: 3/5(95)
zooplussan valinta
5 vaihtoehtoa
7,49 €
7,49 € / kg
7,12 €
Rating: 4.2/5(140)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-3.83%
yksittäin
51,98 €
49,99 €
8,33 € / kg
Rating: 1/5(1)
+ 3 kg
3 vaihtoehtoa
-20.9%
yksittäin
109,98 €
86,99 €
4,58 € / kg
Rating: 4.9/5(8)
+ 3 kg
3 vaihtoehtoa
-20.43%
yksittäin
114,98 €
91,49 €
4,82 € / kg
Rating: 4.9/5(8)
14 vaihtoehtoa
-3.12%
yksittäin
223,98 €
216,99 €
9,04 € / kg
206,14 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-0.51%
yksittäin
192,98 €
191,99 €
8,00 € / kg
182,39 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-0.43%
yksittäin
227,98 €
226,99 €
9,46 € / kg
215,64 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.5%
yksittäin
131,97 €
129,99 €
14,44 € / kg
123,49 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-1.09%
yksittäin
181,98 €
179,99 €
7,50 € / kg
170,99 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
14 vaihtoehtoa
-0.48%
yksittäin
207,98 €
206,99 €
8,62 € / kg
196,64 €
Rating: 4.7/5(151)
zooplus Relax
+ 2,4 kg
2 vaihtoehtoa
-16.67%
yksittäin
68,39 €
56,99 €
3,96 € / kg
Rating: 3.5/5(22)
Tarjous päättyy pianKaupan päälle!
6 vaihtoehtoa
4 vaihtoehtoa
6,99 €
6,99 € / kg
6,64 €
Rating: 4.1/5(92)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-7.05%
yksittäin
27,96 €
25,99 €
6,50 € / kg
24,69 €
Rating: 4.1/5(92)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
116,84 €
Rating: 4.1/5(92)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
62,99 €
5,25 € / kg
59,84 €
Rating: 4.1/5(92)
zooplus Relax
Kaupan päälle!
Purina Pro Plan Medium Adult 1+ Everyday Nutrition, kana pääraaka-aineena, korkea proteiinipitoisuus, ilman väriaineita, 14 kg pakkaus.
5 vaihtoehtoa
-11.84%
yksittäin
69,18 €
60,99 €
4,94 € / kg
Rating: 4.7/5(112)
2 vaihtoehtoa
2 vaihtoehtoa
Tarjous päättyy pian+ 2 kg
IAMS Sensitive Digestion kalkkunalla, 80 % eläinproteiinia, helposti sulava, koirille yli 1 v, 100 % tasapainoinen ravinto, ilman vehnää, keinotekoisia lisäaineita tai GMO:ta, 12 kg pakkaus.
3 vaihtoehtoa
-16.67%
norm.
38,99 €
32,49 €
2,71 € / kg
Rating: 5/5(3)
-16.78%
norm.
58,99 €
49,09 €
4,09 € / kg
Rating: 4.6/5(52)
-16.78%
norm.
58,99 €
49,09 €
4,09 € / kg
Rating: 4.6/5(52)
5 vaihtoehtoa
-1.34%
yksittäin
147,98 €
145,99 €
4,87 € / kg
Rating: 4.6/5(73)
5 vaihtoehtoa
-0.72%
yksittäin
137,98 €
136,99 €
4,57 € / kg
Rating: 4.6/5(73)
5 vaihtoehtoa
-0.72%
yksittäin
137,98 €
136,99 €
4,57 € / kg
Rating: 4.6/5(73)
4 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.5/5(66)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.5/5(66)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-0.85%
yksittäin
175,48 €
173,99 €
7,25 € / kg
Rating: 4.8/5(154)
5 vaihtoehtoa
-0.8%
yksittäin
185,48 €
183,99 €
7,67 € / kg
Rating: 4.8/5(154)
7 vaihtoehtoa
-1.66%
yksittäin
89,98 €
88,49 €
2,95 € / kg
84,07 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
7 vaihtoehtoa
-2.16%
yksittäin
91,98 €
89,99 €
3,00 € / kg
85,49 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
7 vaihtoehtoa
-1.54%
yksittäin
96,98 €
95,49 €
3,18 € / kg
90,72 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-1.65%
yksittäin
90,48 €
88,99 €
2,97 € / kg
84,54 €
Not Rated
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.29%
yksittäin
153,98 €
151,99 €
6,23 € / kg
144,39 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.27%
yksittäin
156,98 €
154,99 €
6,35 € / kg
147,24 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.18%
yksittäin
168,98 €
166,99 €
6,84 € / kg
158,64 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-0.61%
yksittäin
162,98 €
161,99 €
6,64 € / kg
153,89 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-1.36%
yksittäin
145,98 €
143,99 €
9,00 € / kg
136,79 €
Rating: 4.7/5(21)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-1.59%
yksittäin
124,98 €
122,99 €
7,69 € / kg
116,84 €
Rating: 4.7/5(21)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-1.32%
yksittäin
150,98 €
148,99 €
7,45 € / kg
141,54 €
Rating: 4.7/5(21)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
2,49 €
4,15 € / kg
2,37 €
Rating: 3.7/5(11)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-2.01%
yksittäin
73,47 €
71,99 €
6,00 € / kg
68,39 €
Rating: 4.7/5(68)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-2.23%
yksittäin
66,47 €
64,99 €
5,42 € / kg
61,74 €
Rating: 4.7/5(68)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
6,99 €
6,99 € / kg
6,64 €
Rating: 4.4/5(78)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-7.05%
yksittäin
27,96 €
25,99 €
6,50 € / kg
24,69 €
Rating: 4.4/5(78)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-2.37%
yksittäin
125,98 €
122,99 €
5,12 € / kg
Rating: 4.4/5(78)
6 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.2/5(100)
zooplus Relax
6 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.2/5(100)
zooplus Relax
6 vaihtoehtoa
-0.57%
yksittäin
172,98 €
171,99 €
7,17 € / kg
Rating: 4.7/5(180)
6 vaihtoehtoa
-1.01%
yksittäin
197,98 €
195,99 €
8,17 € / kg
Rating: 4.7/5(180)
5 vaihtoehtoa
-1.05%
yksittäin
189,98 €
187,99 €
7,83 € / kg
Rating: 4.8/5(154)
5 vaihtoehtoa
-0.84%
yksittäin
177,48 €
175,99 €
7,33 € / kg
Rating: 4.8/5(154)
5 vaihtoehtoa
-1.06%
yksittäin
187,98 €
185,99 €
7,75 € / kg
Rating: 4.8/5(154)
7 vaihtoehtoa
-1.69%
yksittäin
87,98 €
86,49 €
2,88 € / kg
82,17 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
7 vaihtoehtoa
-2.16%
yksittäin
91,98 €
89,99 €
3,00 € / kg
85,49 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-0.72%
yksittäin
137,98 €
136,99 €
4,57 € / kg
Rating: 4.6/5(73)
5 vaihtoehtoa
-1.26%
yksittäin
157,98 €
155,99 €
5,20 € / kg
Rating: 4.6/5(73)
2 vaihtoehtoa
-1.99%
yksittäin
149,98 €
146,99 €
6,12 € / kg
Rating: 4.1/5(11)
2 vaihtoehtoa
23,99 €
1,71 € / kg
22,79 €
Rating: 3.7/5(11)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.14%
yksittäin
173,98 €
171,99 €
7,05 € / kg
163,39 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-1.68%
yksittäin
88,48 €
86,99 €
2,90 € / kg
82,64 €
Not Rated
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.5/5(66)
zooplus Relax
5 vaihtoehtoa
-1.42%
yksittäin
139,98 €
137,99 €
8,62 € / kg
131,09 €
Rating: 4.7/5(21)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-1.42%
yksittäin
139,98 €
137,99 €
5,52 € / kg
Rating: 4.9/5(21)
6 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
Rating: 4.2/5(100)
6 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.2/5(100)
zooplus Relax
6 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.2/5(100)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
62,99 €
5,25 € / kg
Rating: 4.4/5(78)
-1.77%
yksittäin
83,98 €
82,49 €
6,87 € / kg
Rating: 4.7/5(3)
6 vaihtoehtoa
-1.01%
yksittäin
197,98 €
195,99 €
8,17 € / kg
Rating: 4.7/5(180)
60,99 €
4,07 € / kg
57,94 €
Rating: 1/5(1)
zooplus Relax
4 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.5/5(66)
zooplus Relax
7 vaihtoehtoa
-1.67%
yksittäin
88,98 €
87,49 €
2,92 € / kg
83,12 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
7 vaihtoehtoa
-1.67%
yksittäin
88,98 €
87,49 €
2,92 € / kg
83,12 €
Rating: 4.4/5(52)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
-1.99%
yksittäin
149,98 €
146,99 €
6,12 € / kg
139,64 €
Rating: 4.1/5(11)
zooplus Relax
2 vaihtoehtoa
OVH*
75,50 €
69,99 €
5,60 € / kg
Rating: 4.9/5(21)
5 vaihtoehtoa
-2.71%
yksittäin
54,98 €
53,49 €
50,82 €
Rating: 4.7/5(21)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.35%
yksittäin
146,98 €
144,99 €
5,94 € / kg
137,74 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.23%
yksittäin
161,98 €
159,99 €
6,56 € / kg
151,99 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
8 vaihtoehtoa
-1.36%
yksittäin
145,98 €
143,99 €
5,90 € / kg
136,79 €
Rating: 4.7/5(166)
zooplus Relax
6 vaihtoehtoa
-1.09%
yksittäin
181,98 €
179,99 €
7,50 € / kg
Rating: 4.7/5(180)
6 vaihtoehtoa
-1.12%
yksittäin
177,98 €
175,99 €
7,33 € / kg
Rating: 4.7/5(180)
6 vaihtoehtoa
-1.08%
yksittäin
183,98 €
181,99 €
7,58 € / kg
Rating: 4.7/5(180)
6 vaihtoehtoa
-2.17%
yksittäin
137,98 €
134,99 €
5,62 € / kg
128,24 €
Rating: 4.2/5(100)
zooplus Relax