Ostoskorisi

Ostokorisi on tyhjä

zooplus käyttää evästeitä taatakseen, että sivusto toimii oikein, voidakseen tarjota sinulle suunnattua sisältöä ja mainontaa, sekä analysoida dataliikennettä. Ilmoitamme myös mainostajillemme ja anaalyysikumppaneillemme verkkosivujemme käytöstäsi. Käyttämällä tätä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Hyväksy evästeet

zooplus–sovellus

Lataa Lataa
Ilmainen kotiintoimitus yli 49€ tilauksiin.**

Luonnonlintujen ruoat

Lillebro

Luonnonlintujen mahdollisuudet löytää ravintoa ovat etenkin talvisin heikot. Täältä löydät valikoiman luonnonlintujen ravintoa käytettäväksi sekä talviruokintaan että tarpeen vaatiessa muinakin vuodenaikoina.

Parhaat tarjouksemme - tilaa heti!

20 kg Lillebro-linnunruokaa erikoishintaan!

31.99 31.99 EUR 1
kuorittu, 5 x 4 kg
norm.  38,99 €
nyt  31,99 €
( 1,60 € / kg)
Lisää koriin

Täytetty maapähkinäteline

 
5.29 13.49 EUR 2
500 g
norm.  6,49 €
nyt  5,29 €
( 10,58 € / kg)
Lisää koriin
säästöpakkaus: 3 x 500 g
yksittäin 15,87 €
yhteishintaan 13,49 €
( 8,99 € / kg)
Lisää koriin

Luonnonlintujen ruoat:

Lillebro-jauhomadot, kuivattu

10.99 18.99 EUR 2
500 g
norm.  11,99 €
nyt  10,99 €
( 2,20 € / 100g)
Lisää koriin
2 x 500 g
yksittäin 21,98 €
yhteishintaan 18,99 €
( 1,90 € / 100g)
Lisää koriin

Lillebro-linnunruoka, kuorittu

7.99 33.99 EUR 3
4 kg
norm.  9,49 €
nyt  7,99 €
( 2,00 € / kg)
Lisää koriin
3 x 4 kg
yksittäin 23,97 €
yhteishintaan 21,49 €
( 1,79 € / kg)
Lisää koriin
20 kg
norm.  38,99 €
nyt  33,99 €
( 1,70 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro-auringonkukansiemenet, kuorittu

 
3.39 7.99 EUR 2
1 kg
3,39 €
( 3,39 € / kg)
Lisää koriin
3 kg
yksittäin 10,17 €
yhteishintaan 7,99 €
( 2,66 € / kg)
Lisää koriin

Paketti: Kitzbühel-lintulauta + 4 kg Versele Laga Menu Nature -linnunruokaa

 
9.99 9.99 EUR 1
setti: 2-osainen
yksittäin 13,48 €
yhteishintaan 9,99 €
( 2,17 € / kg)
Lisää koriin

Paketti: Trixie-ruokintateline + 4 kg Versele Laga Menu Nature -linnunruokaa

 
8.99 8.99 EUR 1
setti: 2-osainen
yksittäin 10,98 €
yhteishintaan 8,99 €
( 2,25 € / kg)
Lisää koriin

4 kg Versele-Laga Menu Nature 4 Seasons + Premium Feeder erikoishintaan!

 
10.99 10.99 EUR 1
4 kg Menu Nature 4 Seasons + Premium Feeder
yksittäin 11,48 €
yhteishintaan 10,99 €
( 2,31 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro Winter -talipallot pahvilaatikossa

 
13.99 24.99 EUR 2
100 kpl, à 90 g
norm.  14,99 €
nyt  13,99 €
( 1,55 € / kg)
Lisää koriin
200 kpl, à 90 g
yksittäin 27,98 €
yhteishintaan 24,99 €
( 1,39 € / kg)
Lisää koriin

Mixed Feeder + ravintorenkaat erikoishintaan!

 
9.99 9.99 EUR 1
Mixed Feeder + ravintorenkaat
yksittäin 10,48 €
yhteishintaan 9,99 €
( 7,40 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro-linnunruoka

5.99 21.49 EUR 3
4 kg
norm.  6,79 €
nyt  5,99 €
( 1,50 € / kg)
Lisää koriin
säästöpakkaus: 3 x 4 kg
yksittäin 17,97 €
yhteishintaan 14,99 €
( 1,25 € / kg)
Lisää koriin
20 kg
norm.  25,49 €
nyt  21,49 €
( 1,07 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro-auringonkukansiemenet

2.69 19.99 EUR 3
1 kg
2,69 €
( 2,69 € / kg)
Lisää koriin
5 kg
8,99 €
( 1,80 € / kg)
Lisää koriin
10 kg
norm.  22,99 €
nyt  19,99 €
( 2,00 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro-kesäruokapallo

 
1.99 7.49 EUR 2
6 kpl à 90 g
1,99 €
( 3,69 € / kg)
Lisää koriin
säästöpakkaus: 30 kpl à 90 g
yksittäin 9,95 €
yhteishintaan 7,49 €
( 2,77 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro-maapähkinärouhe

 
5.29 11.99 EUR 2
1 kg
5,29 €
( 5,29 € / kg)
Lisää koriin
3 x 1 kg
yksittäin 15,87 €
yhteishintaan 11,99 €
( 4,00 € / kg)
Lisää koriin

Lillebro-marjapallot

 
1.79 5.99 EUR 2
4 kpl à 90 g
1,79 €
( 4,97 € / kg)
Lisää koriin
20 kpl à 90 g
yksittäin 8,95 €
yhteishintaan 5,99 €
( 3,33 € / kg)
Lisää koriin

Sekoitus: Lillebro-linnunruoka 4 kg + Lillebro-jauhomadot 500 g

16.99 16.99 EUR 1
4 kg ruokasekoitusta + 500 g jauhomatoja
yksittäin 18,98 €
yhteishintaan 16,99 €
( 3,78 € / kg)
Lisää koriin

Paketti: ruokintateline + 4 kg Lillebro-linnunruokaa

 
8.99 8.99 EUR 1
2-osainen setti
yksittäin 10,48 €
yhteishintaan 8,99 €
( 2,25 € / kg)
Lisää koriin

Paketti: ruokintateline + 4 kg Lillebro-linnunruokaa

 
12.99 12.99 EUR 1
2-osainen setti
yksittäin 15,98 €
yhteishintaan 12,99 €
( 3,25 € / kg)
Lisää koriin

Talipalloteline, täytetty

2.99 6.99 EUR 3
1 teline ja 5 talipalloa
norm.  3,59 €
nyt  2,99 €
Lisää koriin
3 telinettä ja 15 talipalloa
yksittäin 8,97 €
yhteishintaan 6,99 €
( 2,33 € / kappale)
Lisää koriin
mukaan: 6 kpl talipalloja
norm.  3,59 €
nyt  2,99 €
Lisää koriin

Pfiffikus-ruokatanko

4.89 4.89 EUR 1
600 g
norm.  5,79 €
nyt  4,89 €
( 8,15 € / kg)
Lisää koriin

Pfiffikus Buffet -linnunruoka

3.39 3.39 EUR 1
1 maapähkinätäyte (300 g)
3,39 €
Lisää koriin

Versele-Laga Orlux Insect Patee

11.99 11.99 EUR 1
800 g
norm.  14,99 €
nyt  11,99 €
Lisää koriin

Bob Martin Premium Feeder Mixed Pack ja ripustin

 
4.99 4.99 EUR 1
9-osainen
norm.  6,99 €
nyt  4,99 €
( 6,65 € / kg)
Lisää koriin

Bob Martin -kookospähkinänpuolikkaat, 3 kpl

 
5.99 10.99 EUR 2
3-osainen
norm.  7,49 €
nyt  5,99 €
( 9,98 € / kg)
Lisää koriin
säästöpakkaus: 2 x 3-osainen
yksittäin 11,98 €
yhteishintaan 10,99 €
( 9,16 € / kg)
Lisää koriin

Bob Martin -ravintorenkaat, 3 kpl

5.49 10.49 EUR 2
3-osainen
norm.  7,49 €
nyt  5,49 €
( 9,15 € / kg)
Lisää koriin
säästöpakkaus: 2 x 3-osainen
yksittäin 10,98 €
yhteishintaan 10,49 €
( 8,74 € / kg)
Lisää koriin

Versele-Laga Menu Nature 4 Seasons -sekoitus

 
6.49 23.99 EUR 3
4 kg
6,49 €
( 1,62 € / kg)
Lisää koriin
2 x 4 kg
yksittäin 12,98 €
yhteishintaan 9,99 €
( 1,25 € / kg)
Lisää koriin
20 kg
23,99 €
( 1,20 € / kg)
Lisää koriin

Versele-Laga Menu Nature Clean Garden -sekoitus

 
5.99 15.99 EUR 3
2,5 kg
5,99 €
( 2,40 € / kg)
Lisää koriin
2 x 2,5 kg
yksittäin 11,98 €
yhteishintaan 9,99 €
( 2,00 € / kg)
Lisää koriin
10 kg
15,99 €
( 1,60 € / kg)
Lisää koriin

Versele-Laga Menu Nature Gourmet -sekoitus

 
24.99 24.99 EUR 1
12,5 kg
24,99 €
( 2,00 € / kg)
Lisää koriin

Versele Laga Menu Nature Gourmet -talipallot + teline

 
4.79 8.99 EUR 2
360 g
norm.  6,29 €
nyt  4,79 €
( 0,01 € / g)
Lisää koriin
2 x 360 g
yksittäin 9,58 €
yhteishintaan 8,99 €
( 0,01 € / g)
Lisää koriin

Versele-Laga Menu Nature Treats -yhdistelmäpakkaus

 
4.79 6.49 EUR 2
1 kg
4,79 €
( 4,79 € / kg)
Lisää koriin
2 x 1 kg
yksittäin 9,58 €
yhteishintaan 6,49 €
( 3,25 € / kg)
Lisää koriin

Versele-Laga Menu Nature Nesting -sekoitus

 
7.49 18.99 EUR 3
2,5 kg
norm.  9,49 €
nyt  7,49 €
( 3,00 € / kg)
Lisää koriin
2 x 2,5 kg
yksittäin 14,98 €
yhteishintaan 12,49 €
( 2,50 € / kg)
Lisää koriin
10 kg
norm.  24,99 €
nyt  18,99 €
( 1,90 € / kg)
Lisää koriin

Kookospähkinä rasvatäytteellä

2.99 2.99 EUR 1
350 g
Loppuunmyyty
norm.  3,59 €
nyt  2,99 €
Tilaa saatavuusilmoitus
Lisää koriin
Hinta arvonlisäveroineen Toimitus